Green Care Finland ry:n hallitus

Etusivu » Yhdistys » Green Care Finland ry:n hallitus

Hallitus

Puheenjohtaja: Tuomo Salovuori, tuomo.salovuori(at)sininauha.fi

Sihteeri ja rahastonhoitaja: Juha Rutanen, juha.rutanen(at)aitoluonto.fi

 

Satu Nurmi, satu.nurmi(at)proagria.fi

Kirsi Salonen, kirsihyvanmielentila(at)gmail.com

Kimmo Aalto, kimmo.aalto(at)mtk.fi

Anja Yli-Viikari, anja.yli-viikari(at)luke.fi

Kirsi Järvensivu, ekohoitola.vitarosa(at)gmail.com

Laura Airaksinen, laura.airaksinen(at)vetrea.fi

Teemu Peuraniemi, teemu.peuraniemi(at)vihreahyvinvointi.fi

Sanna Vinblad, sanna.vinblad(at)lapinamk.fi

Hilkka Kokkonen, hilkka.kokkonen(at)sasky.fi

Varajäsenet

Marijo Honkonen, info(at)luontoaidin.fi

Jaana Ruoho, jaana.ruoho(at)samk.fi

Krista Mäkelä, krista.makela(at)ahlman.fi

Nina Fagerström, nina(at)terapiatalli.fi

Kaija Ikäheimo, kaija.ikaheimo(at)gmail.com

Maija Jensen, maija.jensen(at)gmail.com

Sirpa Viljamaa, sirpa.viljamaa(at)saunalahti.fi

Katri Palpatzis, katri.palpatzis(at)karelia.fi

Satu Kumpulainen, isokummunlammastila(at)kotinet.com

Maija Lipponen, maija.lipponen(at)luke.fi


yhteistyössä mukana: